ПРО КОМПАНІЮ
SingBee - компанія-виробник дитячих ортопедичних меблів, лідер продажів з 2010 року
Компанія Sing Bee була заснована у 1987 році. "Інноваційний розвиток, забезпечення якості та лояльність" є частиною нашої філософії бізнесу. Ми старанно працюємо над розробкою нових стилів продукту, збільшуємо виробничі потужності та невпинно працюємо над покращенням якості. У процесі діяльності компанія SingBee створила центр досліджень та розробок продукції. Ми активно впроваджуємо видатні дизайнерські ідеї та використовуємо сучасне апаратне та програмне забезпечення, щоб зробити наші парти та стільці більш вишуканими, зручними для користувачів та багатофункціональними. Ми намагаємося виробляти кращі продукти та забезпечувати високоякісний сервіс для своїх клієнтів, бути завжди сприйнятливими до вимог, рекомендацій та побажань наших покупців. Ми також несемо екологічну відповідальність, тому наші заводи не забруднюють навколишнє середовище.

Наші досягнення
Нам дуже важливо бачити позитивний результат нашої праці і ми радіємо кожним нашим новим досягненням
32 роки
безперервного розвитку, вдосконалення, зростання для того, щоб виробляти для вас найкращий продукт
Більше 200
нагород та сертифікатів якості. І ця цифра продовжує зростати з кожним роком
1 місце
за кількістю продажів серед виробників дитячих ортопедичних меблів
IMM 2023
ми раді представляти свій продукт на міжнародних виставках, тому що сміливо ручаємось за його якість
Наші переваги
Чому варто зупинити свій вибір на меблях компанії SingBee
Дизайн та креативність
Творчість може виходити за межі уяви – це наш девіз. У нашій команді понад 20 сертифікованих досвідчених дизайнерів, які створюють для вас унікальний продукт.
Процес проектування та виробництва
Ми розробляємо проекти наших виробів, виходячи із потреб сучасного покупця. SingBee оснащена найновішим обладнанням для обробки сталі, дерева, скла, також має вдосконалене лакофарбове обладнання.
Світове визнання
За роки роботи ми зібрали понад 200 нагород та сертифікатів якості і ця цифра продовжує зростати з кожним роком. Наша продукція популярна і має великий попит на ринках багатьох країн світу. І ми завжди раді залучати нових клієнтів, тому відкриті до співпраці.