Ми раді ділитися з вами цікавою інформацією, а також новинами нашої компанії

Здоров'я школяра, його правильна постава та зір також залежить від стільця, який ви виберете йому. На що слід звертати увагу . . .

Доктор Комаровський та консультант з дитячих товарів Марія пояснять і покажуть, як правильно вибрати стіл та стілець для дитини, на що звернути особливу увагу та які моделі можна знайти у магазинах. . .
Якщо ви є батьком майбутнього першокласника і думаєте, що до години ікс, точніше, 1 вересня ще повно часу, насправді немає. . .
Щорічно Німеччина проводить меблеві виставки, на які з'їжджаються десятки тисяч відвідувачів з усього світу. . .
Настав час віддавати дитину до школи. Здавалося б, що такого, всі ходять… але шкільні заняття проходять у класах, де діти сидять за партами, а вдома що має бути?
В который раз компания SingBee была представлена на международной выставке...
Діти та SingBee зростають разом
парти та стільці які ростуть разом з дитиною
Діти ростуть і поступово змінюються їхні інтереси, смаки, вимоги до особистого простору. На зміну рухливим іграм приходить навчання та заняття творчістю. З'являється прагнення до самовираження. З огляду на особливості дорослішання дитини, singbee пропонує системний підхід до робочого місця.

Ергономічне становище тіла – це коли людина сидить за столом у максимально природній, ненапруженій позі. Якщо стіл та стілець налаштовані точно під пропорції Вашої дитини, це попереджає порушення постави та появи головного болю, а також сприяє концентрації уваги та продуктивній роботі. Правильне налаштування робочого місця починається зі стільця. Другий етап – регулювання висоти столу.

Коли йдеться про здоров'я та безпеку дитини, то компромісам тут не місце. Регульовані письмові столи та стільці для дітей повинні налаштовуватися легко та дуже просто. Це стосується як зміни висоти столу і нахилу стільниці, так і монтажу інших елементів робочого місця. Особливо важливо виключити можливість травм: дитячі та підліткові меблі не повинні мати гострих кутів або місць з ризиком затиску.
Якою має бути дитяча кімната?
Дитяча кімната. Якою вона має бути?
Затишна, світла, простора, не захаращена. Психологи рекомендують вибирати колірну гаму дитячої відповідно до темпераменту дитини. Активній дитині підійдуть більше пастельні, ніжно-зелені тони. Флегматичному товаришеві – яскравіші кольори.
Але, що обов'язково рекомендують лікарі ортопеди для всіх дітей без винятку – це "правильне" робоче місце. Дитячі столи та стільці SingBee розроблені за найновішими стандартами світової ортопедії та покликані зберегти кожну дитячу спину здоровою.
http://singbee.com.ua/
Доктор Комаровський
Як вибрати столи та стільці для дитини і чому це дуже важливо?

Доктор Комаровський та консультант з дитячих товарів Марія пояснять і покажуть, як правильно вибрати стіл та стілець для дитини, на що звернути особливу увагу та які моделі можна знайти у магазинах...
Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі останніх новин нашої компанії