Парти нового покоління

У наших партах ми об'єднали найновіші технологічні досягнення, наукові дослідження та неперевершений дизайн.
чудово
парти singbee - більше ніж парти
Качество, функциональность и безопасность: Singbee устанавливает новые стандарты для детской и подростковой комнаты. В способности сочетать в себе качество, эргономичность и безопасность парты singbee не знает в себе равных. Отрегулировать высоту парты сможет даже ребёнок. Немецкие механизмы обеспечивают плавную, беступенчатую регулировку высоты без усилий и риска. Закругленные углы обеспечивают дополнительную безопасность.
просторий
більше простору з партами singbee
Дитячі кімнати часто мають обмежений простір, тому покупцям пропонуються розумні рішення для вирішення цього питання. Вже багато років компанія singbee має рішення щодо створення простору на обмеженій площі.
Ви можете бути впевнені, що навіть на похилих стільницях завжди достатньо місця для навчання, читання та відпочинку в акуратному структурованому середовищі.
ергономічно
парти singbee завжди готові підлаштуватись
Стиль роботи кожної людини настільки ж індивідуальний, як вона сама. Парти singbee оснащені регулюванням кута нахилу стільниці, яку можна оптимально підлаштувати під будь-яке заняття, забезпечуючи зручний робочий простір. По-дитячому просто і по-дорослому безпечно, адже кут нахилу стільниці регулюється до 20°